Ляшко за добу добився ратифікації угоди про зону вільної торгівлі з ІзраїлемПарламент ратифікував угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем. Напередодні лідер Радикальної партії під час зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу в Єрусалимі пообіцяв добитися ухвалення цього рішення. В останній робочий день цієї Верховної Ради він дотис депутатів. Об этом сообщает 52kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Ця угода дасть можливість привести близько 2 мільярдів доларів у нашу економіку і створити десятки тисяч робочих місць. Саме так треба проводити міжнародну політику – боротись за кожну можливість заробити для наших людей, а не гнути спину і побиратись за кредитами», – написав Ляшко на своїй сторінці у Facebook.
Окрім ратифікації угоди про зону вільної торгівлі, на цій зустрічі Олег Ляшко добився спрощення для українців проходження ізраїльського кордону. Відповідну декларацію міністри внутрішніх справах України та Ізраїлю підписали у Києві, щойно лідер РПЛ досяг відповідних домовленостей в Єрусалимі.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/liashko-za-dobu-dobyvsia-ratyfikatsii-uhody-pro-zonu-vil-noi-torhivli-z-izrailem/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя